FINAŁ PROGRAMU “Wychowanie przez czytanie”

Celem programu prowadzonego przez Fundację „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”, w którym udział wzięło 350 szkół z całej Polski, było wspieranie rozwoju moralnego młodzieży oraz promowanie czytelnictwa i wartościowej literatury. Pod opieką nauczycieli uczniowie omawiali istotę i skutki stosowania bądź zaniedbywania w życiu poszczególnych wartości moralnych.

W naszej szkole program realizowany był w klasach Va, Vb i VId. W ramach zajęć uczniowie przygotowali krótkie filmy, prezentacje i plakaty. Do fundacji „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”, nadesłano ponad 150 prac.

Film „Mądrość – władca wartości” przygotowany przez klasę Vb wysłany na konkurs otrzymał wyróżnienie.

Link do filmu: https://youtu.be/ekPnxcN8Sm4

Organizatorzy

Anna Pasek-Depa

 Karina Bober

Katarzyna Chmiel

Renata Bober

Drukuj

Facebook
Facebook
Skip to content