POETYCKA KSIĘGA IMION – KONKURS RECYTATORSKI

21 marca w Bibliotece Wojewódzkiej Filia 6 odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Poetycka  Księga Imion”. Celem konkursu było wzbudzenie zainteresowania poezją, przybliżenie twórczości znanych poetów, pielęgnowanie dobrych wzorów – klasyki literatury polskiej i światowej, popularyzacja i promocja talentów aktorskich dzieci.  W konkursie wzięło udział 14 uczniów  z rzeszowskich szkół, poziom recytacji był wysoki i  wyrównany.

Uczniowie naszej szkoły zajęli:

I miejsce – Kamil Winiarz klasa IVd

II miejsce – Maciej Płaza klasa IVa

Wyróżnienia – Julia Regucka klasa Vb  oraz  Milena Ciesielka klasa IVb

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody książkowe.

Opiekunowie: Justyna Filipowicz, Anna Pasek-Depa, Agnieszka Zygmunt.

Drukuj

Facebook
Facebook
Skip to content