SUKCESY UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY W ZAWODACH PŁYWACKICH

W marcu odbywały się zawody pływackie w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (rocznik 2003 – 2005) oraz Igrzyska Dzieci (2006 i młodsi). W trakcie tych zawodów uczniowie naszej szkoły uzyskali  bardzo dobre wyniki.

Podczas Miejskich Igrzysk Młodzieży szkolnej najlepiej spisały się: Rokita Martyna która zajęła I miejsce na 50 metrów stylem grzbietowym oraz Guzior Emilia, która zajęła III miejsce na 50 m w stylu motylkowym. Obydwie uczennice brały również udział w półfinałach wojewódzkich w Łańcucie, gdzie Rokita Martyna była znowu pierwsza  natomiast Guzior Emilia III. Martyna uzyskała kwalifikację do finałów wojewódzkich, które odbędą się w najbliższym czasie.

W trakcie pływackich Miejskich Igrzysk Dzieci Szymon Kawuza zajął  I miejsce na 50 metrów stylem dowolnym.

Podczas tych samych zawodów chłopcy z naszej szkoły zajęli III miejsce w sztafecie 6×25 m stylem dowolnym. Sztafeta startowała w składzie: Kawuza Szymon ,Górka Igor, Cynk Jakub, Hnatyk Jakub, Habaj Filip, Janik Paweł.

 
Drukuj

Facebook
Facebook
Skip to content