2 medale w skoku wzwyż podczas Halowych Mistrzostw woj. Podkarpackiego Dzieci

W sobotę 22 lutego w mieleckiej hali lekkoatletycznej 13 uczniów naszej szkoły brało udział w  mistrzostwach województwa podkarpackiego w  kategorii dzieci starszych. W zawodach udział wzięło prawie 300 zawodników ze wszystkich podkarpackich ośrodków lekkoatletycznych. Reprezentantami naszej szkoły byli uczniowie biorący udział w programie „Lekkoatletyka dla każdego”.

Medalowe pozycje zajęli :

Paweł Janik – I miejsce w skoku wzwyż

Maja Błaziak – III miejsce w skoku wzwyż (należy dodać że Maja była najmłodsza w tej  konkurencji)                                                                                   

Wspaniałe wyniki uzyskali również w swoich konkurencjach : Sęk Laura, Paluch Julia , Kudyba Hanna, Wisz Jagoda, Bułat Magdalena, Szalacha Julia, Wysocka Nela, Kuropatwa Karolina, Wilk Kamila , Rug Amelia, Jarosz Kacper.

Gratulujemy wspaniałych wyników i życzymy dalszych sukcesów.

Drukuj