KONSULTACJE  DLA  RODZICÓW

                               w roku szkolnym 2018/2019

  

Lp

nauczyciel

termin

godzina

miejsce

1.

M. Piszczek

I-szy wtorek m-ca

13:50 – 14:35

p. nauczycielski

2.

M. Tobiasz

I-szy poniedziałek m-ca

16:00 – 17:00

s.24

3.

M. Bartoszek

Każdy poniedziałek

7:00 – 7:30

p. nauczycielski

4.

J. Filipowicz

I-szy piątek m-ca

15:30 – 16:30

p. nauczycielski

5.

B. Gniewek

I-szy poniedziałek m-ca

16:00 – 17:00

s.25

6.

A.  Świtalska

I-szy wtorek m-ca

15:30 – 16:15

s. 22

7.

M. Pinda

Ostatni  piątek m-ca

13:45 – 14:35

p. nauczycielski

8.

I. Zaremba

Ostatni  piątek m-ca

14:40 – 15:25

s.25

9.

M. Zaleśna

Ostatni  piątek m-ca

14:30 – 15:15

s.24

10.

L. Kopeć

I-sza środa m-ca

15:30 – 16:00

s.22

11.

A. Zygmunt

I-sza środa m-ca

12:00 – 12:45

p. nauczycielski

12.

M. Gniewek

I-szy poniedziałek m-ca

15:00 – 15:45

p. nauczycielski

13.

B.Wolańska

I-szy piątek m-ca

14:40 – 15:25

p. nauczycielski

14.

M. Pruc

Ostatni  piątek m-ca

8:15 – 9:00

p. nauczycielski

15.

I. Augustyn- Balawender

I-szy piątek m-ca

10:05 – 10:55

p. nauczycielski

16.

L. Kmak

I-szy poniedziałek m-ca

16:15 – 17:00

p. nauczycielski

17.

Z. Czemowska

I-szy wtorek m-ca

13:50 – 14:35

p. nauczycielski

18.

R. Bober

Ostatni poniedziałek m-ca

15:30 – 16:15

p. nauczycielski

19.

U. Grzyś

I-szy wtorek m-ca

16:15 – 17:00

s.14

20.

T. Wolański

I-szy wtorek m-ca

14:40 – 15:30

p. nauczycielski

21.

P. Kocurek

I-szy czwartek m-ca

12:00 – 12:45

p. nauczycielski

22.

J. Łobaza

I-szy poniedziałek m-ca

15:30 – 16:30

s.12

23.

K. Piróg

I-szy wtorek m-ca

8:20 – 9:00

p. nauczycielski

24.

E. Płaza

I-szy piątek m-ca

14:30 – 15:30

p. nauczycielski

25.

K. Chmiel

Ostatni poniedziałek m-ca

14:00 – 15:00

p. nauczycielski

26.

K. Bober

I-szy wtorek m-ca

15:30 – 16:15

p. nauczycielski

27.

T. Kaczorowski

Ostatni  piątek m-ca

15:30 – 16:30

s.15

28.

K. Moroń

I-szy czwartek m-ca

14:40 – 15:25

p. nauczycielski

29.

P. Kosowski

I-sza środa m-ca

10:05 – 11:00

p. nauczycielski

30.

I. Weron

ostatni czwartek m-ca

14:40 – 15:25

s.16

31.

K. Raczyński

I-szy poniedziałek m-ca

13:50 – 14:35

p. nauczycielski

32.

P. Pyra

I-sza środa m-ca

10:05 – 10:50

p. nauczycielski

33.

W. Akuszewski

I-szy wtorek m-ca

10:00 – 10:50

p. WF

34.

D. Moskwa

I-szy wtorek m-ca

13:00 – 13:45

p. nauczycielski

35.

M. Przystaś

I-szy piątek m-ca

13:00 – 13:45

DSG

36.

G. Łacheta

I-szy czwartek m-ca

9:05 – 9:50

DSG

37.

J. Łacheta

I-szy czwartek m-ca

11:00 – 11:45

DSG