Zajęcia dodatkowe

WYKAZ ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH PROWADZONYCH PRZEZ NAUCZYCIELI
w roku szkolnym 2018/2019

 

lp  nauczyciel  rodzaj zajęć  klasa   termin  godzina    miejsce
1 Małgorzata Bartoszek Zajęcia rozwijające zdolności ucznia  IIb co 2-ga środa 11:00-11:45 s.R1
2 Małgorzata Bartoszek Zajęcia z uczniem mającym trudności w nauce  II b co 2-ga środa 11:00-11:45 s. R1
3 Patryk Kosowski Zajęcia wyrównawcze VIIa,VIIb,VIIc co 2-ga środa 15:30- 16:15 s.19
4 Patryk Kosowski Koło chemiczne VIIIa,VIIIb,VIIIc co 2-ga środa 15:30- 16:15 s.19
5 Ewa Płaza Zajęcia przygotowujące do egzaminy kl. VIIIa środa 9:05-9:55 jadalnia
6 Ewa Płaza Zajęcia przygotowujące do egzaminy kl. VIIIb poniedziałek 9:05 – 9:55 jadalnia
7 Ewa Płaza Zajęcia przygotowujące do egzaminy kl. VIIIc środa 10:00 – 10:45 jadalnia
8 Jerzy Łacheta Zajęcia sportowe kl. IV-VI poniedziałek 9:10-9:55 DSG
9 Grażyna Łacheta Zajęcia sportowe kl.  V-VI wtorek 12:00 – 12:45 DSG
10 Małgorzata Tobiasz Zajęcia rozwijające zainteresowania ucznia Ib co-2gi poniedziałek 11:00- 11:45 biblioteka
11 Małgorzata Tobiasz Zajęcia z uczniem z trudnościami w nauce Ib co-2gi poniedziałek 11:00- 11:45 biblioteka
12 Katarzyna Chmiel Koło przyrodnicze i biologiczne klasy VIII wtorek 8:20- 9:05 biblioteka
13 Katarzyna Chmiel Rozwijanie zainteresowań oraz pomoc w nauce chętni uczniowie klas IV-V piątek 12:00- 12:45 biblioteka
14 Bożena Gniewek Zajęcia innowacyjne „Ze sztuką na ty” Ia wtorek 11:00-11:45 biblioteka
15 Lidia Kmak Przygotowanie do egzaminu 8-klasisty VIIIb czwartek 11:00-11450 biblioteka
16 Iwona Zaremba Zajęcia rozwijające uzdolnienia ucznia IIIa co 2-gi wtorek 15:30- 16:15 s. 25
17 Iwona Zaremba Zajęcia wyrównawcze IIIa co 2-gi wtorek 15:30- 16:15 s. 25
18 Karina Bober Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego Va wtorek 9:10 – 9:55 jadalnia
19 Karina Bober Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego IVa poniedziałek 12:00 – 12:45 biblioteka
20 Karina Bober Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego IVe wtorek 10:05 –10:50 jadalnia
21 Izabela Weron Zajęcia wyrównawcze Vd piątek 10:05- 10:55 s. R1
22 Izabela Weron Zajęcia dziennikarskie Klasy V piątek 12:00- 12:45 s. R1
23 Agnieszka Świtalska Zajęcia z uczniem zdolnym IIa co 2-ga środa 11:00 – 11:45 biblioteka
24 Agnieszka Świtalska Zajęcia z uczniem mającym trudności w nauce IIa co 2-ga środa 11:00 – 11:45 biblioteka
24 Maria Pruc Przygotowanie do egzaminu VIIIa poniedziałek 13:50-14:30 s. R1
25 Maria Pruc Kółko matematyczne VIc środa 12:00 – 12:45 biblioteka
26 Urszula Grzyś Przygotowanie do egzaminu VIIIc piątek 14:40 – 15:25 s.26
27 Urszula Grzyś Zajęcia z uczniem zdolnym/ mającym trudności językowe VIIa czwartek 13:00 – 13:45 s. 26
28 Justyna Filipowicz Zajęcia wyrównawcze IVb poniedziałek 9:10-9:55 s. R1
29 Justyna Filipowicz Zajęcia rozwijające uzdolnienia IVb czwartek 10:05 – 10:50 s. R1
30 Paulina Pyra Kółko z języka hiszpańskiego IV- V wtorek

czwartek

25:30- 16:15

15:30- 16:15

s. 14

s.14

31 Małgorzata Piszczek Zaj. przyrodniczo- ekologiczne

Koło Ekologiczne

I-IV poniedziałek 13:50- 14:35

 

14:40 – 15:25

s. 21

 

s.21

32 Małgorzata Zaleśna Zajęcia z uczniem zdolnym IIIb co 2-gi wtorek 10:05 – 10:55 biblioteka
33 Małgorzata Zaleśna Zajęcia z uczniem mającym trudności w nauce IIIb co 2-gi wtorek 10:05 – 10:55 biblioteka
34 Karol Raczyński Koło informatyczne chętni uczniowie poniedziałek

piątek

16:20- 17:05

15:30- 16:15

s. 15

s.15

35 Renata Bober Koło teatralne VId piątek 9:10 – 9:55 biblioteka
36 Iwona Augustyn – Balawender Chór szkolny IV- VI Poniedziałek

piątek

15:30 – 17:00

15:30 – 16:15

s.4

s.4

37 Justyna Łobaza logopedia Zakwalifik. ucz. wtorek 10:05- 10:50 s. R2
38 Justyna Łobaza Przygotowanie do egzaminu VIIIa środa 7:30 – 8:15 biblioteka
39 Justyna Łobaza Zajęcia z uczniem zdolnym/ potrzebującym pomocy VIIb, c co 2-ga środa 8:20 – 9:05 biblioteka
40 Agnieszka Zygmunt Przygotowanie do egzaminu VIIIb, VIIIc czwartek 10:05 – 10:50 Biblioteka
41 Agnieszka Zygmunt Zajęcia teatralne VII- VIII poniedziałek 13:50- 14:35 s. 23
42 Anna Pasek- Depa Koło biblioteczne chętni ucz. czwartek 9:10- 9:55 biblioteka
43 Barbara Wolańska Koło plastyczne klasy IV czwartek 8:20 – 9:55 SCH
44 Barbara Wolańska Koło plastyczne klasy VI piątek 8:20 – 9:55 SCH
45 Zofia Czemowska Koło matematyczne Vc, VIIIc poniedziałek 9:10 – 9:55 Biblioteka
46 Tomasz Wolański Kółko z języka angielskiego IVd czwartek 12:00 – 12:45 biblioteka
47 Tomasz Wolański Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego IVd piątek 7:30 – 8:15 s. 18
48 Marta Pinda Koło matematyczne IVb, IVc czwartek 10:00 – 10:50 s. R1
49 Tomasz Kaczorowski Zajęcia komputerowe dla klas I klasy i piątek 15:30- 16:15 s.15
50 Danuta Moskwa Zajęcia rozwijające zainteresowania/ zajęcia z uczniami mającymi trudności w nauce klasy VII- VIII co 2-gi wtorek 14:30 – 15:30 s.3
51 Marcin Gniewek Szkolne Koło Turystyczne chętni uczniowie wg harmonogramu organizowanych wycieczek, rajdów    
52 Krzysztof Moroń Koło historyczne   środa 13:50 – 14:35 Biblioteka
53 Paweł Kocurek Koło fizyczne chętni uczniowie czwartek 14:30 – 15:15 s. 19
54 Lucyna Kopeć Zajęcia rozwijające zainteresowania III C co drugi wtorek 11:00 – 11:45 s. R-1
55 Lucyna Kopeć Zajęcia wyrównawcze III c co drugi wtorek 11:00 – 11:45 s. R-1