Zajęcia rozwijające uzdolnienia i kreatywność

Zajęcia rozwijające uzdolnienia i kreatywność klasy 1 – 3

Nauczyciel prowadzący Rodzaj zajęć termin sala
Iwona Zaręba Zajęcia muzyczne 1a wtorek 13:00 – 13:45 s. 22
Zajęcia rozwijające i wspomagające ucznia 1a środa 12:00 – 12:45 s. R1
Małgorzata Zaleśna Zajęcia plastyczne 1b czwartek 12:00 – 12:45 s. 25
Zajęcia rozwijające i wspomagające ucznia 1b czwartek 11:00 – 11:45 s. R1
Bożena Gniewek Zajęcia czytelnicze 2a środa 11:00 – 11:45 biblioteka
W krainie matematyki poniedziałek 15:30 – 16:15 s. 25
Zajęcia rozwijające i wspomagające ucznia 2a wtorek 10:05 – 10:50 s. R2
Małgorzata Tobiasz W krainie matematyki 2b wtorek 14:40 – 15:25 s. 24
Zajęcia rozwijające i wspomagające ucznia 2b wtorek 10:05 – 10:50 s. R1
Małgorzata Piszczek Koło ekologiczne 2c środa 13:50 – 13:45 s. 25
Zajęcia rozwijające i wspomagające ucznia 2c piątek 15:25 – 16:15 s. 21
Małgorzata Bartoszek Ortograficzne potyczki 3b wtorek 11:00 – 11:45 biblioteka
Zajęcia plastyczno – czytelnicze 3b środa 11:00 – 11:45 s. R1
Katarzyna Bodnar Ortograficzne potyczki 3a czwartek 9:10 – 9:45 biblioteka
Zajęcia rozwijające i wspomagające ucznia 3a czwartek 13:50 – 14:35 s. 22

Zajęcia rozwijające uzdolnienia i kreatywność klasy 4 – 8

 

Dzień tygodnia Rodzaj zajęć Prowadzący Godzina Sala
Poniedziałek Koło matematyczne 6c Z. Czemowska 11:00-11:45 s. 25
Zajęcia językowe (j. angielski) E. Płaza 13:50-14:25 s. 12
Koło przedmiotowe – Młody chemik kl. 7-8 P. Kosowski 13:50-15:25 s. 19
Zajęcia rozwijające i wspomagające ucznia 5B J. Filipowicz 9:10-9:55 s. R1
Koło historyczne M. Gniewek 8:20-9:05 s. 27
Koło plastyczne 5b B. Wolańska 14:40-15:25 s. 18
Koło językowe – Młody Germanista 4-8 L. Kmak 12:00-12:45 s. R2
Koło językowe (j. hiszpański) E. Kazak 12:00-12:45
13:00-13:45
s. R2
Chór I. Balawender 13:50-16:15 s. 4
Koło informatyczne K. Raczyński 16:15-17:00 s. 15
Koło dziennikarskie I. Weron 10:05-10:50 m. jadalnia
Koło informatyczne T. Kaczorowski 12:00-12:45 s.15
Zajęcia rozwijające i wspomagające ucznia 7a K. Piróg 13:50-14:25 s. R1
Wtorek Koło językowe (j. angielski) 5b J. Filipowicz 15:30-16:15 s. 14
Fakultety matematyczne 8b Z. Czemowska 7:30-8:15 s. 3
Koło językowe (j. angielski) T. Wolański 9:10-9:55 m. jadalnia
Koło językowe (j. angielski) E. Płaza 13:50-14:35 biblioteka
Od doświadczenia do inżyniera P. Kocurek 13:50-14:25  
Koło przedmiotowe – geografia D. Moskwa 13:50-14:35 s. 4
Środa Koło matematyczne 5a M. Pinda 9:10-9:55 s. R1
Fakultety matematyczne 8a, 8b M. Pruc 10:05-10:50 m. jadalnia
Koło matematyczne 5a M. Pruc 13:00-13:45 s. 22
Koło matematyczne 7c M. Pruc 13:50-14:35 s. 23
Koło plastyczne B. Wolańska 13:50-14:35 s. 18
Koło językowe (j. niemiecki) 5a L. Kmak 13:50-14:35 s. 14
Koło językowe (j. angielski) 8b U. Grzyś 13:50-14:35 s. 21
Zajęcia rozwijające i wspomagające ucznia I. Weron 11:00-11:45 s. R3
Koło językowe (j. angielski) 6a K. Sadoń 9:10-9:55 m. jadalnia
Koło przedmiotowe Młody chemik 7-8 P. Kosowski 10:05-10:50 biblioteka
Czwartek Koło plastyczne “Zabawa sztuką” 6d I. Weron 9:10-9:55 m. jadalnia
Piątek Fakultety polonistyczne 8a A. Zygmunt 13:50-14:35 biblioteka
Zajęcia rozwijające i wspomagające ucznia 6c Z. Czemowska 12:00-12:45  
Koło teatralne R. Bober 7:30-8:15(co drugi tydzień) biblioteka
Koło polonistyczne R. Bober 9:10-9:50 (co drugi tydzień)  
Koło językowe (j. angielski) 6c U. Grzyś 12:00-12:45 S. R1
Koło językowe (j. angielski) 7 T. Wolański 7:30-8:15 s. 26
Chór kl. 4-8 I. Balawender 15:30-16:15 s. 4
Fakultety polonistyczne 8b, 8c J. Łobaza 13:00-13:45 biblioteka
Koło językowe (j. angielski) 6d K. Sadoń 14:40-15:25 s. 19