Szkoła Podstawowa Nr 11 w Rzeszowie

im. gen. Stanisława Maczka w Rzeszowie

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „WYMIARY ABSTRAKCJI”

Chcielibyśmy poinformować, że nasze uczennice klasy VIa, Nadia Stasiak i Anna Pieczykolan, zostały laureatkami I OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „WYMIARY ABSTRAKCJI”!!!

Organizatorem konkursu było CENTRUM MŁODZIEŻY W RZESZOWIE. Dziś, 19 czerwca w CM dziewczyny odebrały nagrody, uczestniczyły również w spektaklu teatralnym przygotowanym przez Młode Dzielne Kuropatwy, grupę młodych ludzi prowadzoną przez panią Monikę Adamiec. Po wszystkim na uczestników uroczystości czekała wystawa po konkursowa, na której znalazły się również prace innych naszych uczniów: Antoniny Mroczek, Darii Busz i Patryka Dziedzica.

Opiekunem szkolnym konkursu  była Barbara Wolańska.

Gratulujemy wszystkim sukcesu.

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „WYMIARY ABSTRAKCJI”
Przewiń na górę
ttttt Skip to content