Szkoła Podstawowa Nr 11 w Rzeszowie

im. gen. Stanisława Maczka w Rzeszowie

PODSUMOWANIE „ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II – MIŁOŚNIK TATR I PRZYRODY OJCZYSTEJ”

PODSUMOWANIE XII  MIĘDZYSZKOLNEGO 

KONKURSU ARTYSTYCZNEGO

 „ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II – MIŁOŚNIK TATR I PRZYRODY OJCZYSTEJ”

 

Patronat medialny:  Radio Via, Polskie Radio Rzeszów

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych w dwóch kategoriach wiekowych:

klasy I – IV – praca plastyczna w postaci pocztówki z Polski ze św. Janem Pawłem II  (technika dowolna, płaska, format A5)

 klasy V-VIII – praca plastyczna „Wędrówki po Polsce z papieżem św. Janem Pawłem II” (technika dowolna, płaska,  format A3)

W konkursie wzięli udział uczniowie z 14 rzeszowskich szkół podstawowych:

SP nr 1, SP nr 7, SP nr 11, SP nr 19, SP nr 21, SP nr 22, SP nr 23, SP nr 24, SP nr 25, SP nr 29, SP nr 30, ZS Społecznych nr 1, ZS Społecznych nr 2, PSP Sióstr Prezentek

 

33 nauczycieli pełniło funkcję opiekunów uczniów, przygotowując ich
do udziału w konkursie.

 

Komisja konkursowa dnia 17 maja 2021 r. przyznała miejsca i wyróżnieniaw kategoriach:

 

klasy I – IV :

 I miejsce:

  • Vincent Abramowicz – SP 22
  • Karol Szubart – SP 19
  • Miłosz Sadowski – SP 11
  • Lena Czyżowska – SP 7
  • Nikola Rutkowska – SP 29
  • Emila Bashak – SP 29

II miejsce:

  • Krystian Lech- SP 1
  • Mateusz Trojan – SP 30
  • Anna Hanzouli – SSP 1
  • Julia Furman – SP 21
  • Marta Płoskoń – SSP 1
  • Maria Niedzielska – PSP Sióstr Prezentek

III miejsce:

  • Oskar Ziobro – SP 1
  • Gabriela Zemlak – SP 25
  • Izabela Różycka – PSP Sióstr Prezentek
  • Ksawery Marć – SP 29
  • Aleksandra Olechowska – SSP 2
  • Karol Orzechowski – SP 11

 

Wyróżnienia:

  • Aleksandr Nadtochiev – SSP 1
  • Jerzy Synowiec – SP 21
  • Anna Drąka – SP 22
  • Alan Sołtysiak – SP 11
  • Szymon Mańdziuk – SP 29
  • Marlena Kurpyta – SP 19
  • Maksymilian Bazan – SP 11
  • Wiwiana Wilanowska – SP 30
  • Zuzanna Gibała – SP 29
  • Olga Sobina – SP 30
  • Emily Serafin – SSP 1
  • Hubert Durak – SP 29
  • Kacper Kuropatwa – SP 11
  • Michał Ziemba – PSP Sióstr Prezentek
  • Alicja Bijoś – PSP Sióstr Prezentek
  • Błażej Śliż – SP 11
  • Zuzanna Szobak – SP 21
  • Maja Koczanowska – SP 1

klasy V – VIII :

I miejsce

  • Aleksandra Dankiewicz – SP 11
  • Nikodem Stawicki – SP 24
  • Filip Sobol – SP 25
  • Kuba Pelc – SP 23
  • Aleksandra Czyżewska – SP 7

II miejsce

  • Karolina Korwin – SP 29
  • Nela Wysocka – SP 11
  • Piotr Bolanowski – SP 24
  • Aleksandra Szeremeta – SP 23
  • Maja Kwiatkowski – SP 25

III miejsce

  • Lena Kapała – SSP 1
  • Franciszek Lira– SP 22
  • Karolina Kaszuba – SP 29
  • Mikołaj Pacocha – SP11
  • Maja Rykiel – SP 25

Wyróżnienia:

  • Tomasz Ślusarz– SP 11
  • Julia Zapała – SP 29
  • Julia Sikora – SP 24
  • Amelia Jakim – SP 24
  • Milena Pinda – SP 11
  • Lea Bawoł – SSP 1
  • Natasza Jednakiewicz – SP 11
  • Aleksandra Maciejczyk – SP 25
  • Maja Gotkowska – SSP 1
  • Oliwia Banaś – SP 25
  • Igor Kiełbasa – SP 11

Bardzo dziękujemy wszystkim nauczycielom za przygotowanie dzieci, a uczniom za udział w naszym konkursie.

Dyplomy i nagrody dla zwycięzców  będą dostarczone bezpośrednio do  szkół.

Organizatorzy konkursu:

Bożena Gniewek
Justyna Łobaza
Marta Pinda

 

PODSUMOWANIE „ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II – MIŁOŚNIK TATR I PRZYRODY OJCZYSTEJ”
Przewiń na górę
ttttt Skip to content