Szkoła Podstawowa Nr 11 w Rzeszowie

im. gen. Stanisława Maczka w Rzeszowie

Godziny dostępności 2023/2024

 
Terminy dostępności nauczycieli dla rodziców i uczniów
NAUCZYCIEL Godzina dla rodzica Godzina dla ucznia
Akuszewski Wacław I poniedziałek 14.45 – 15.45 poniedziałek 7.30 – 8.20
Augustyn – Balawender Iwona  I środa miesiąca 15.50 – 15.35 Poniedziałek  14.50 – 15.35
Bartoszek Małgorzata  I czwartek miesiąca 16.00- 17.00  czwartek 7.30-8.15
Biskup Lidia ostatni wtorek miesiąca 14:45 do 15:45 Wtorek 14:45 do 15:30 
Biśto Malwina  ostatni wtorek miesiąca od 15.00 -16.00  Piątki 11.00-11.45 
Czemowska Zofia  I wtorek miesiąca 15:00- 16:00   II, III, IV piątek miesiąca 6:45 – 7:30
Dąbrowska Agnieszka  Poniedziałki 15:30-16:00  Poniedziałki 15:30-16:00 
Dubas Jan  I środa miesiąca 15.00 – 14.00 środa 14.00 – 15.00
Filipowicz Justyna  I czwartek miesiąca 15.00-16.00 czwartek 11.00 -11.45
Gąsiorowski Wiktor I poniedziałek miesiąca 15.35 – 16.05 poniedziałek 15.35 – 16.05
Gniewek Bożena   I poniedziałek miesiąca 15:35- 16:35 poniedziałek 13:05-13:50
Gniewek Marcin  I wtorek miesiąca 15.00 – 16.00  wtorek 7.30 – 8.15  
Kaczorowski Tomasz  I poniedziałek miesiąca 15:00 – 16:00  poniedziałek 14:00 – 14:45 
Katarzyńska Aneta  I środa miesiąca 16.00 – 17.00 czwartek  10.05 -10.50
Kazak Ewelina  I czwartek miesiąca 15:35  I poniedziałek miesiąca- 7:00 – 8:00 
Kiwała Katarzyna  I czwartek miesiąca 16.15-17.15  środa 8.20 – 9.05 
Kmak Lidia  I środa miesiąca  15:00-16:00 środa 14:45-15:30
Kocurek Paweł  I poniedziałek miesiąca 18.20 -18-50 II, III i IV Czwartek miesiąca 7:45 –8:15
Larwa Artur  I poniedziałek miesiąca 16:00-17:00 poniedziałek 11:00-11:45
Łobaza Justyna  I czwartek miesiąca 15.35 – 16.35 II, III, IV czwartek miesiąca  15.35 – 16.20
Pasek – Depa Anna  Poniedziałek 14.00-15.00  Poniedziałek 14.00-15.00 
Paśko Monika  ostatni czwartek miesiąca 15.00-15.30  wtorek 13.45-14.15 
Pinda Marta  Ostatni poniedziałek miesiąca 15.15-16.00   Czwartek 13.05 – 13.50
Piróg Kinga  Pierwszy poniedziałek miesiąca 15.00 – 15.45  środa 14.00 – 14.45
Proksa-Lenart Anna  I poniedziałek miesiąca 15:00 – 16:00  poniedziałek 14:00 – 14:45 
Puc Dorota  ostatni poniedziałek miesiąca 15.00-15.45  Środa 12.05-12.50 
Raczyński Karol  ostatni piątek miesiąca 14:55 – 15:55 Czwartki 11:00 – 11:45 
Sowa Agnieszka  środa 14.30 – 15.30 środa 14.30 -15.30
Tobiasz Małgorzata  I wtorek miesiąca 15:30 –16:30  środa  13:05 – 13: 50 
Weron Izabela   ostatni poniedziałek miesiąca 15.40-16.25  Piątek 7:15 do 8:15 
Wesołowski Rafał  ostatni czwartek miesiąca 15.00-16.00  Piątek 12:05-12:50 
Wolańska Barbara  I czwartek m-ca 15.00-16.00 Środa 13.05-13.50 
Wolański Tomasz   ostatni piątek miesiąca 15.00-16.00  czwartek 7.30-8.15 
Zaleśna Małgorzata  I poniedziałek  miesiąca 15.30-16.30  środa 12.05-12.50        
Zaremba Iwona  I czwartek miesiąca 15.00 – 16.00   poniedziałek 12.05- 12.50 
Zygmunt Agnieszka  ostatnia środa miesiąca 15.00- 16.00  czwartek 14.45-15.30 
Świtalska Agnieszka poniedziałek 14.30-15.30  czwartek 8.00 – 9.00
Wacławek-Śliż Ewelina środa 7.30 – 8.30 poniedziałek 7.30 – 8.30
Przewiń na górę
ttttt Skip to content